Piegāde

Kad preces ir pieejamas Techy noliktavā, tās tiek sagatavotas piegādei un tiek nodotas pircēja izvēlētajam kurjerdienestam tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Mums ir svarīgi, lai mūsu pircēji saņemtu kvalitatīvas preces, tādēļ pirms to nosūtīšanas iespēju robežās tās tiek rūpīgi pārbaudītas.

Pie precēm norādītais provizoriskais piegādes datums tiek rēķināts par pamatu ņemot ātrāko iespējamo piegādes laiku (1 darba diena) un pieņemot, ka pēc pirkuma izdarīšanas, nauda tiek pārskaitīta uz SIA Techy kontu tās pašas dienas laikā. Ja apmaksa tiek kavēta, attiecīgi arī tiek atlikts piegādes laiks pircējam.

Pēc sūtījuma nodošanas kurjerdienestam aptuvenais piegādes laiks Latvijā ir 1-3 darba dienas, atkarībā no izvēlētā piegādes veida un lokācijas.

Šobrīd pircējiem piedāvājam iespēju saņemt sūtījumus Omniva un DPD pakomātos un izņemšanas punktos, kā arī piegādes ar kurjeru uz Jūsu izvēlētu adresi.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preces izmēra, svara un izvēlētā piegādes veida. Precīza informācija būs redzama preču grozā noformējot pasūtījumu.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu e-veikala darbību. Turpinot pārlūkot lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu